Home Події

У Тернополі презентуватимуть проект “Річ у тім 2.0”

184-rich_u_tim_main_1200x627Проект “Річ у тім 2.0” – це гра слів та мовний зворот для пояснення проблематики насильства: “річ у тім, що домашнє насильство ближче, ніж здається”, “річ у тім, що люди, що пережили насильство, бояться про це говорити”, “річ у тім, що насильники не вважають себе насильниками” тощо.

 

На виставці будуть представлені картини, на яких зображені відомі діячі з предметами, які мали місце в реальних подіях та пов’язані з домашнім насильством.

На кожній картині є посилання на відеоісторії, де відомі українці та українки розказують історію домашнього насильства та показують предмет, який його репрезентує.

Окремий онлайн-портал, який знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/vYxWiQI. На сайті зібрано усі історії, а також міститься інформація для постраждалих та контакти допомоги.

Довідка

«16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – кампанія, яка проводиться щороку в усіх країнах. Вона починається 25 листопада, з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини. Її розпочали активісти першого Інституту глобального лідерства жінок у 1991 році, а Центр глобального лідерства жінок щорічно координує її. Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар