Більше 20-ти одиниць спецтехніки прогортали від снігу, підмітали та посипали дороги і тротуари у Тернопільській громаді цієї ночі

28Ввечері 8 грудня та вночі 9 грудня до очищення Тернополя і сіл міської територіальної громади було залучено 24 одиниці снігоприбиральної техніки підрядних організацій ТзОВ «Техно-Буд-Центр» та МШРБ «Міськшляхрембуд».

Прибирання міської території здійснювалося відповідно до розробленої Дорожньої карти утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя в зимовий період.

Першочергове зимове утримання проводилося, зокрема, на магістральних вулицях, проїжджих частинах, розташованих на ухилах та тих, якими проходять маршрути міського громадського транспорту, відповідно до затвердженого переліку.

Впродовж ночі спецтехніка здійснювала згрібання та підмітання снігу, оброблення дорожнього та тротуарного покриття технологічними матеріалами, що запобігають утворенню ожеледі та сприяють її ліквідації.

Механіховане очищення центральної частини Тернополя, мікрорайону Новий Світ, масивів «Східний» і «Сонячний», Промислового району, Старого Парку, Канади, Березовиці, Кутківців, Пронятину, Об’їзної дороги Тернополя та сіл міської територіальної громади здійснював спецтранспорт ТзОВ «Техно-Буд-Центр», а зимове утримання вулично-дорожньої мережі на мікрорайоні «Дружба» проводилося спецтехнікою ТМШРБ «Міськшляхрембуд».

Від ранку 9 грудня та впродовж усього дня у різних мікрорайонах Тернополя працюють також бригади робітників з ручного прибирання та малогабаритна техніка, які здійснюють розгортання та посипання протиожеледними матеріалами загальноміських тротуарів, зупинок громадського транспорту та пішохідних зон.

Нагадуємо, що міські комунальні служби забезпечують прибирання лише магістральних доріг, тротуарів, переходів, площ, а розчищання та посипання протиожеледною сумішшю дворів і міжбудинкових проїздів – це відповідальність підприємств, які обслуговують житловий фонд міста, і представників ОСББ, прибирання прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єктів господарювання.

Тож нагадуємо відповідальним структурам про необхідність сумлінно виконувати свої обов’язки та вчасно прибирати території, які вони обслуговують.

Інтерактивну карту відповідальності за прибирання міста в зимовий період можна переглянути за посиланням.

При виявленні дворів, під’їздів до них чи інших території, що неналежно очищені від снігу, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, а при виявленні небезпечних ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, повідомляти можна на «Гарячу лінію» мерії: +38067 009

Вам також може сподобатися