Відбулися громадські слухання щодо обговорення проєкту бюджету Тернопільської громади на 2022 рік і програми соціального та економічного розвитку

23У п’ятницю, 10 грудня, в Тернополі були проведені Бюджетні слухання.

Під час заходу начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак презентувала проєкт Програми економічного та соціального розвитку Тернопільської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, а заступник начальника фінансового управління Віталіна Атенчук представила проєкт бюджету Тернопільської міської територіальної громади на 2022 рік, детально проінформувавши учасників громадських слухань щодо плану доходів та використання бюджетних коштів у прийдешньому році.

У зв’язку із введеними карантинними обмеженнями захід відбувся в режимі онлайн.

Участь у засіданні взяла також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук, а представники головних розпорядників бюджетних коштів мали змогу в онлайн-форматі надати рекомендації, уточнення та пропозиції до представленого проєкту бюджету.

Приєдналися до відеоконференції і поставили власні запитання щодо розподілу грошей в основному кошторисі Тернопільської МТГ на 2022 рік й представники громадськості. На усі запитання від мешканців громади були надані відповіді, а пропозиції, що надійшли, були розглянуті, обговорені та взяті до уваги.

Зазначимо, «Бюджетні слухання» проводяться щорічно на  виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.11.2018 року № 898 «Про  затвердження «Положення про Бюджетні слухання».

Відеозапис онлайн-трансляції Бюджетних слухань доступний для перегляду за посиланням https://fex.net/uk/s/nxber5s

Вам також може сподобатися
Comments