Home Самоврядування Культура

Сергій Надал привітав народний аматорський хор «Дзвони пам’яті» з 30-річним ювілеєм

dzvoni-pamyati-2021-ternopil-112 грудня в Українському домі «Перемога» відбулося урочисте святкування 30-ї річниці від дня заснування народного аматорського жіночого хору «Дзвони пам’яті» ПК «Березіль» імені Леся Курбаса.

Привітав із визначною датою та подякував за багаторічну творчість і популяризацію української пісні колективу і міський голова Сергій Надал.

«Ви є золотим голосом нашого краю і ваші пісні лунають як справжні дзвони. Саме любов до української пісні свого часу зібрала творчий жіночий колектив, вихідців з «Союзу українок», які об’єднавшись, дотепер своєю творчістю допомагають зберегти і примножити кращі цінності української культури, – зазначив Сергій Надал. – Виконання ваших творів викликають у людей неповторні емоції, сльозинки чи усмішка радості, ви передаєте душу й даруєте естетичну насолоду від звучання українських пісень. Сьогодні важко уявити будь-який захід в місті, що стосується української культури та творчості національної пам’яті без вашої присутності. Тому не лише вітаю вас, я й дякую за вашу любов до міста, до української пісні, за вашу творчість і за те, що ви надихаєте і даєте приклад молодому поколінню».

Міський голова побажав учасникам колективу творчої наснаги, успіху, міцного здоров’я, добробуту та Божого благословення.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток народного самодіяльного мистецтва, популяризацію національної патріотичної пісні та з нагоди відзначення 30-річчя від дня заснування народного аматорського хору «Дзвони пам’яті» ПК«Березіль» ім. Леся Курбаса керівника та учасників колективу нагороджено подяками міського голови та цінними подарунками.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар