Home Події

Поліцейські Тернопільщини продовжують стежити за дотриманням карантинних обмежувальних заходів

DSC270З метою недопущення порушення карантинних норм на території Тернопільської області щоденно функціонує близько шістдесяти рейдових груп, які стежать за дотриманням протиепідемічних вимог. До їх складу входять як працівники поліції, так й муніципальної інспекції, органів місцевого самоврядування, Укртрансбезпеки та Держпродспоживслужби.

В період з 6 по 12 грудня правоохоронці задокументували 436 адміністративних правопорушень передбачених ст.44-3 КУпАП. З них 82 протоколи поліцейські склали на заклади громадського харчування, магазини та перевізників. 354 постанов працівники рейдових груп винесли за порушення маскового режиму. Загалом з початку запровадження карантинних заходів поліцейські краю виявили майже 25 тисяч адміністративних правопорушень.

Нагадаємо, з 9 грудня набирав чинності наказ МОЗ України, який розширив перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

Крім освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, обов’язковій вакцинації проти коронавірусу на період дії карантину підлягають співробітники:

• підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
• установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
• підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою КМУ.

Окрім цього правоохоронці застерігають громадян від користування підробленими COVID-сертифікатами. За використання підроблених довідок чи сертифікатів передбачене кримінальна відповідальність. Яка передбачає сплату чималого штрафу або обмеження волі на строк до 2-х років.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар