Звіт про роботу управління обліку та контролю за використанням комунального майна заслухано на засіданні виконкому

zvit-kovdrish-gruden-202115 грудня на засіданні виконавчого комітету заслухано і взято до відома звіт про  роботу управління обліку та контролю за використанням комунального майна Тернопільської міської ради.

Начальник управління Сергій Ковдриш, зазначив, що пріоритетними напрямами роботи управління є забезпечення виконання плану поступлення коштів від приватизації та здачі в оренду комунального майна, передача вільних об’єктів в оренду, мінімізація заборгованості, виявлення безхазяйного майна, яке в подальшому буде відчужене чи передане в оренду, що забезпечить його ефективне використання.

Згідно із поданою інформації, за дев’ять місяців 2021 року в управлінні на обліку перебуває:

  • 148 договорів оренди комунального майна загальною площею 28421,43 кв.м;
  • 133 договори позички (безоплатного користування) нежилих приміщень загальною площею 30676,61 кв.м;
  • 2 договори оренди індивідуально визначеного майна;
  • 15 договорів позички (безоплатного користування) індивідуально визначеного майна.

За дев’ять місяців 2021 року виконавчим комітетом прийнято два рішення про намір передати в оренду дев’ять об’єктів шляхом проведення аукціонів в електронній торговій системі (ЕТС) Prozorro.Продажі та два рішення щодо передачі 33-ох об’єктів без проведення аукціонів, в тому числі, які мають соціально важливе значення. Інформація про оголошення аукціонів розміщена на сайті міської ради та в ЕТС Prozorro.Продажі.

За цей самий період виконавчим комітетом прийнято 13 рішень щодо продовження 13-ти договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна комунальної власності укладених з Орендарями, які належним чином виконували умови договорів. У відповідності до вимог чинного законодавства, чотири договори оренди були продовжені без проведення аукціонів. По дев’яти договорах оренди здійснено процедуру та оголошено дев’ять аукціонів по їх продовженню в електронній торговій системі (ЕТС) Prozorro.Продажі.

Впродовж звітного періоду виконавчим комітетом прийнято 40 рішень про передачу в оренду 53-ох об’єктів комунальної власності загальною площею 14112,58 кв.м.

До місцевого бюджету поступили кошти від оренди комунального майна в сумі 4714,9 тис. грн, що становить 104,8% до планових завдань (4500,0 тис.грн)

Окрім цього управління веде роботу щодо приватизації майна, а саме:

  • за дев’ять місяців 2021 року управлінням проведено підготовчу роботу до приватизації шляхом продажу на аукціоні дев’яти об’єктів комунальної власності та шляхом викупу – чртири об’єкти;
  • приватизовано 13 об’єктів окремого майна комунальної власності (приміщення, будівлі) на загальну суму 22416,2 тис. грн, в тому числі ПДВ – 3736,0 тис. грн, загальною площею 9669,5 кв.м;
  • за результатами аукціонів укладено дев’ять договорів купівлі-продажу нежитлових приміщень загальною площею 3377,3 кв.м на суму 11 470,5 тис.грн, в т.ч. ПДВ – 1 911,7 тис.грн.

Шляхом викупу орендарем приватизовано чотири об’єкти комунальної власності загальною площею 6292,2 кв.м на суму 10 945,7 тис.грн, в т.ч. ПДВ – 1 824,3 тис.грн.

За звітний період від приватизації об’єктів комунальної власності до бюджету Тернопільської громади перераховано кошти в сумі 16,4 млн грн.

Вам також може сподобатися