Home Події

Патронатні сім’ї Тернопілля отримали побутову техніку та фруктові набори до Дня святого Миколая

61bc980f80dbd322534922Напередодні Дня святого Миколая заступник голови ОДА Віктор Устенко відвідав патронатні сім’ї у Кременецькому районі.
Акцію «З турботою про дитину» організував Тернопільський обласний центр соціальних служб. Її мета – популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Віктор Устенко відвідав та привітав з прийдешнім святом сім’ї, які прийняли на виховання чи тимчасову опіку, позбавлених батьківської опіки. Серед них – сім’я Михайла Усара з міста Ланівці.
«Жодні подарунки чи іграшки не зрівняються із батьківською любов’ю. В обіймах матері та батька діти знаходять підтримку, відчувають свою необхідність. На жаль, попри втрату дружини, Михайло продовжує самостійно виховувати чотирьох синів та дочку. Для своїх дітей він створює світ, який хочеться оберігати. Прагнення до свободи, сімейні цінності та любов до своєї землі, які Михайло захищав на Сході України, він передає своїм дітям. Це заслуговує поваги та підтримки. Надалі дбатимемо, щоб ця родина була забезпечена усіх необхідним, бо те, що Михайло робить, – неоціненно», – зазначив Віктор Устенко.

Патронатна сім’я Світлани та Володимира Герасимчук була створена у лютому 2020 року. Вона стала першою в Тернопільській області.
Віктор Устенко привітав дітей із наближенням Дня святого Миколая, а також передав їм іграшки, фруктові набори і побутову техніку для батьків від обласної державної адміністрації.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар