Home Самоврядування Транспорт

Для безпечного проїзду транспорту у Тернополі проводяться аварійні роботи з ліквідації ямковості на дорогах

14Взимку через високу вологість повітря та коливання температурних показників на дорожньому покритті проїжджих частин вулиць часто утворюються глибокі вибоїни та деформації. Крім небезпеки для руху транспорту, це прискорює подальшу руйнацію дороги.

Тож навіть при несприятливих погодних умовах (відповідно до діючих нормативних документів), для підтримання транспортно-експлуатаційних якостей доріг та забезпечення безпечного проїзду автомобілів у Тернополі працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр» здійснюють невідкладну аварійну ліквідацію глибоких вибоїн.

Проводиться поточний ремонт асфальтобетонного покриття за спрощеною технологією без попередньої підготовки та підґрунтовки з використанням як холодних, так і гарячих асфальтобетонних сумішей. Ущільнення асфальту можна проводити і віброплитами, і ручними трамбовками, і дорожніми котками.

Такі ремонтні роботи дозволяється виконувати при мінусовій температурі повітря, адже носять вони тимчасовий характер, основною метою яких є якнайшвидша ліквідація вибоїн на важливих автомобільних дорогах з інтенсивним рухом для безпечного проїзду транспорту.

За ділянкою проведення робіт встановлюється спостереження і уже після настання сприятливих погодних умов на цій ділянці проводяться подальші ремонтні роботи з використанням традиційних матеріалів та технологій.

Як повідомляють у відділі технагляду, сьогодні, 21 грудня, роботи з ліквідації аварійної ямковості проводитимуться у Тернополі за адресами: вул. Замонастирська, вул. Руська, вул. Князя Острозького, просп. Степана Бандери (включно з мостом через шляхопровід біля ТНТУ ім. і. Пулюя), вул. Слівенська, вул. Р. Купчинського, вул. 15 Квітня, вул. Микулинецька, вул. Мазепи.

Звертаємося до водіїв з проханням бути уважними в місцях проведення робіт та дотримуватися Правил дорожнього руху.

До слова, проведення таких аварійних ремонтних робіт регламентуються ДСТУ 3587 – 97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди» та Технічні правила ремонту і утримання міських вулиць та доріг КТМ 204 України 010-94.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар