Home Події

Пандемія COVID-19: корисні поради жителям Тернопільської громади як зберегти своє здоров’я, майно та не стати жертвою правопорушень

pamyatki-dlya-naselennya-v-period-pandemii-kovid-19Всесвітня пандемія гострої респітарної хвороби COVID-19 та її наслідки стали одними з найсерйозніших викликів людству за останні сімдесят років.

У теперішній час ми є свідками того, як у всьому світі відбувається випробування на міцність основоположних прав і свобод людини та громадянина пандемією та заходами боротьби з нею.

Тому науковцями Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені Академіка В.В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України в рамках проєкту «Соціально-правові та кримінологічні наслідки пандемій та шляхи їх усунення в Україні» розроблено пам’ятки для населення, в яких наведено практичні рекомендації щодо зменшення можливостей стати потерпілим від кримінальних та адміністративних правопорушень і уникнення впливу від деяких фонових для злочинності явищ у період пандемії.

Автори пам’яток сподіваються, що підготовлені матеріали будуть корисними для громадськості та допоможуть населенню уберегтися від негативних явищ!

Пам’ятки для населення:

  1. Як не бути обманутим при лікуванні від пандемії та епідемії
  2. Як не стати жертвою насильницького злочину у період пандемії та епідемії
  3. Як не стати жертвою домашнього насильства у період пандемії та епідемії
  4. Як не стати жертвою крадіжки у період пандемії та епідемії
  5. Як убезпечити себе від побутового пияцтва та алкоголізму у період пандемії та епідемії
  6. Як уникнути корупційних ризиків суб’єктам підприємництва у період пандемії та епідемії
Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар