Цієї ночі у Тернопільській громаді більше 30-ти одиниць спецтехніки механізовано очищали від снігу проїжджі частини та пішохідні зони

45В ніч з 23 на 24 грудня на території Тернопільської громади спостерігалася по-справжньому зимова погода – температура повітря опустилася до 6° морозу, усю ніч падав сніг, на дорогах утворилася ожеледиця.

З огляду на це місцеві комунальні та дорожні служби працювали у посиленому режимі – спецтехніка підрядних організацій механізовано посипала і прогортала проїжджі частини, підмітала, розчищала та обробляла протиожеледними засобами тротуари і пішохідні зони.

Очищалися від снігу та ожеледиці, насамперед, магістральні вулиці Тернополя для того, щоб вранці громадський транспорт у звичному режимі і вчасно виїхав на маршрути.

Напередодні негоди комунальники здійснили попереднє оброблення доріг та тротуарів для уникнення формування так званої «льодової кірки» після випадання опадів у вигляді снігу чи дощу. На вул. Збаразькій, просп. Злуки та вул. Текстильній, якими щодня проходить велика кількість громадського та приватного транспорту, поливали дороги соляним розчином (ропою).

Інтенсивно очищалися тротуари на просп. Степана Бандери; у центрі Тернополя, на просп. Злуки, оброблялися протиожеледними матеріалами – на вул. Лесі Українки, вул. Слівенській, б-рі Д. Галицького, на просп. Злуки, вулицях 15 Квітня і Київській.

Звертаємо увагу, очищення від снігу прибудинкових територій та заїздів до них у Тернополі проводиться управителями житлового фонду міста.

Тож просимо усіх відповідальних за прибирання сумлінно і добросовісно вживати всіх необхідних заходів для створення комфортного і безпечного пересування мешканців будинків. Своєчасне проведення таких робіт запобігатиме утворенню ожеледиці та сприятиме зменшенню рівня травматизму.

Дізнатися, хто відповідальний за ту чи іншу територію у Тернополі, можна, переглянувши Інтерактивну карту відповідальності.

Для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій просимо мешканців житлових будинків утриматися від паркування транспортних засобів у дворах. Прохання також до усіх водіїв не залишати авто вздовж вулиць і в заборонених для цього місцях, щоб не перешкоджати роботі снігоочисної техніки і не створювати аварійних ситуацій.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, а при виявленні небезпечних ділянок дороги або тротуару, які не прибрані від снігу чи ожеледиці, повідомляти можна на «Гарячу лінію» мерії: +38067 009 1540.

Вам також може сподобатися