Home Події

У Настасові біля Тернополя «Зимова казка» продовжує зачаровувати гостей

600У Великоберезовицькій громаді діє новорічно-різдвяна локація «Зимова казка у Настасові». Дійство спільно організували Великоберезовицька громада, компанія «Агропродсервіс» та команда Івана Чайківського «За майбутнє».

— У цьому році виникла ідея створити ще і офіс Святого Миколая, адже до нас в період різдвяно-новорічних свят у попередні роки зверталися діти, щоб зробити трішки більше свята. Тому в цьому році відділ культури Великоберезовицької територіальної громади долучився до того, щоби за період свят зробити дійство, відкрити локацію, яка буде постійно працювати, де буде гарний, красивий комплекс, в який можуть приїжджати дітки, дорослі, сфотографуватися на пам’ять і отримати задоволення, — розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

— Кожен рік масштаби цього дійства розширюються і сьогодні ми це позиціонуємо як захід всієї нашої громади. Це непересічна подія, адже вона об’єднує жителів громади і показує те, що ми вміємо добре працювати. Але ми маємо вміти і добре відпочивати та створювати казку для наших дітей і дорослих, — говорить Андрій Баран, генеральний директор компанії «Агропродсервіс».

Окрім офісу святого Миколая (який завершив свою роботу 26 грудня) на території є майже 10 різних фотолокацій.

— Свято завжди відчувається по-різному, але коли вся громада і дружня команда господарів підсилює його так, як ми це бачимо в Настасові, то емоції та гордість переповнюють всіх нас, — говорить Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Готували локацію перед тим кілька місяців. Щоб по-святковому освітити зимове містечко використали майже 9 кілометрів гірлянд. Також тут можна заглянути в автентичні хатини початку ХХ століття, скуштувати пампушки за старовинним рецептом та відвідати ярмарок з унікальними виробами ручної роботи.

Діятиме новорічно-різдвяна локація «Зимова казка у Настасові» до 22 січня. В цей період відбудеться багато заходів, серед яких конкурс вертепів, Маланка та фестиваль «Коляда єднає Україну».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар