Home Події

На Тернопільщині планують створити виробництво літальних і наземних безпілотних апаратів

61de88e61cfac08907974911 грудня в Ланівцях відбулося засідання експертної групи щодо створення індустріального парку “LANIVTSI”, в межах ініціативи “Західний індустріальний кластер”.
Міський голова Роман Казновецький презентував можливості Лановецької громади, а директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області Андрій Семенюк разом з експертами представили концепцію та ключові ідеї майбутнього індустріального парку «LANIVTSI».
Функціональне призначення ІП «LANIVTSI» – розміщення виробництва літальних і наземних безпілотних апаратів (дронів), які застосовуватимуться в сільському, лісовому та водно-болотному господарствах, у сфері переробки агропродукції та в організації безпеки.
Створення умов для розвитку високотехнологічних та інноваційних підприємств сьогодні є одним з пріоритетів Державної політики регіонального розвитку. Запуск таких виробництв вже в найближчій перспективі покращить соціально-економічну ситуацію в Тернопільській області дасть поштовх для інвестицій та забезпечить організацію нових високооплачуваних робочих місць.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар