Home Події

У парку Національного відродження здійснюють планову санітарну обрізку і видалення сухостійних зелених насаджень

267992792-250454243882619-8052837691583894250-nЦими днями у парку Національного відродження працівники КП «Об´єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» здійснюють планову санітарну обрізку та видалення аварійних і сухостійних дерев.

Звертаємо увагу, видаленню підлягають лише сухостійні, всихаючі та аварійні зелені насадження, а роботи проводяться виключно у міжвегетаційний період і після огляду території експертною комісією, яка й визначила, які з наявних дерев є хворими чи сухими, і несуть загрозу відвідувачам парку.

Просимо тернополян з розумінням поставитися до необхідності здійснення цих робіт, адже на місці видалених сухих дерев в подальшому будуть висаджені нові зелені насадження.

Санітарне обрізання і видалення зелених насаджень у Тернополі проводиться відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Нагадаємо, усі тернопільські парки (окрім міського парку «Здоров′я», заснованого у 2015 році) створені приблизно в середині минулого століття. Зокрема, парк імені Тараса Шевченка заснований у 1953 році, «Топільче» – у 1983 році, парк Національного відродження – у 1978 році, а «Старий парк» існує з 1961 року. Це означає, що більшість дерев у парку Національного відродження досягли 40-річного віку, а деревам, що у парку імені Тараса Шевченка – в середньому більше 65-ти років.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар