Home Події

Вночі 13 січня на вулицях Тернополя працювало 25 одиниць снігоочисної та посипальної техніки

271801062-471124424383559-1420297217057187680-nЧерез сильне похолодання, яке спостерігалося на території Тернопільської громади останні дві доби, вночі 13 січня на вулицях міста працювало 25 одиниць снігоочисної та посипальної техніки.

Спецтранспорт, зокрема, здійснював механізоване посипання протиожележними матеріалами і прогортання проїзних частин, підмітання та прогортання тротуарів і пішохідних зон.

Відповідно до Дорожньої карти утримання шляхово-мостового господарства м. Тернополя в зимовий період, першочергове очищення проводиться на проїжджих частинах вулиць, якими проходять маршрути громадського транспорту загального користування, а також на вулицях і зупинках, розташованих на ухилах.

У центральній частині Тернополя, мікрорайоні Новий Світ, на масивах «Східний» і «Сонячний», у Промисловому районі, Старому парку, «Канаді», Березовиці, Кутківцях, Пронятині, а також на Об’їзній дорозі Тернополя та в селах міської територіальної громади очищення вулиць забезпечувала підрядна організація ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Снігоочисні роботи у мікрорайоні «Дружба» проводили дорожні робітники і спецтехніка ТМШРБ «Міськшляхрембуд».

Відповідальність за розчищення дворів житлових будинків і міжквартальних проїздів від снігу та ожеледиці несуть балансоутримувачі та обслуговуючі організації незалежно від форми власності.

Суб’єкти підприємницької діяльності також зобов’язані в межах своїх об’єктів самостійно утримувати та прибирати прилеглу територію. Прилеглою територією, згідно із Правилами благоустрою Тернопільської міської територіальної громади, є: ділянка зі сторони вулиці по всій його довжині та в межах тротуару в ширину. З інших боків – при наявності забудови – до середини розриву між ними, а при відсутності забудови – на відстані 15 м.

За порушення ст.152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) передбачено адміністративну відповідальність, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн, а на відповідальних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 грн до 1700 грн.

Перевірку скарг мешканців щодо незадовільного прибирання дворів, доріг та міжквартальних проїздів у Тернополі здійснює управління муніципальної інспекції. Тож при виявленні прибудинкових територій, під’їздів до них чи інших локацій, що неналежно очищені від снігу, мешканці Тернополя можуть повідомляти на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонувати на Цілодобову гарячу лінію 15-80 (зі стаціонарних телефонів), 0 800 303522 або +380674472919.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар