Home Події

«Зелені» кімнати: поліцейські Тернопільщини спільно з представниками Консультативної місії ЄС обговорили локації та умови створення кімнат дружніх до дитини

07Забезпечення прав та інтересів дітей, створення для них безпечного середовища – є одним із завдань Національної поліції. Аби підтримати реалізацію цього завдання, на Тернопільщину прибули представники Консультативної місії Європейського Союзу. Вивчалося питання створення у територіальних підрозділах поліції так званих «зелених» кімнат.

«Стаючи жертвою злочину, діти отримують не лише фізичні, а й психологічні травми, – розповів начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович.- Функціонування кімнат дружніх до дитини дасть змогу використовувати зібрані там докази в процесі досудового та судового розслідувань та мінімізувати повторне психологічне травмування неповнолітніх».

Поліція Тернопільщини запропонувала для участі у створенні «зелених» кімнат Чортківський та Кременецький районні відділи поліції, а також Тернопільське районне управління. Саме на цих локаціях й побували представники консультативної місії ЄС.

«Дозвольте мені наголосити, що ми говоримо не лише про обладнання, яке готові надати для «зелених» кімнат, а, насамперед, про проведення оцінки відповідної локації на предмет того, чи придатна вона для створення умов відповідно до європейських стандартів», – наголосив Томас Тесарек, радник з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу.

Також представники консультативної місії пообіцяли провести для тернопільських поліцейських тренінги, аби передати свій досвід, як проводити процесуальні дії при цьому не порушуючи прав дитини.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар