Home Скандал

У Тернопільській громаді працівники муніципальної інспекції виявили двох громадян, які здійснювали ловлю риби на забороненій території

33Інспектори управління муніципальної інспекції продовжують проводити патрулювання водних об’єктів Тернопільської міської територіальної громади, з метою забезпечення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства України.

Так, 20 січня інспекторами було здійснено обстеження території гребного каналу поблизу мікрорайону Пронятин. За результатами роботи виявлено двох рибалок, що здійснювали ловлю риби зимовими знаряддями на забороненій території (зимувальних ямах). На порушників оформлено адміністративні протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП.

До слова, для попередження та фіксування порушень природоохоронного законодавства, інспектори використовують квадрокоптер.

Додатково, в управлінні муніципальної інспекції нагадують, що з метою збереження водних біоресурсів у зимовий період Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Тернопільський області видано відповідний наказ від 25 жовтня 2021 року «Про встановлення заборони на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах у рибогосподарських водних об’єктах Тернопільської області».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар