Home Події

“Ковідну тисячу” отримають вакциновані діти

-1613572012-613x322-3-0-nw2021Тисячу гривень за вакцинацію зможуть отримати й діти. Цього тижня на засіданні уряду анонсували нарахування коштів та розповіли на що їх можна буде витратити.

На сьогодні в Україні дозволена вакцинація дітей старше 12 років. Але на першому етапі гроші зможуть отримати підлітки у віці від 14 до 17 років.
Точної дати нарахування коштів за вакцинацію неповнолітнім поки невідомо. Але на засіданні Кабінету міністрів 19 січня Міністерству економіки, МОН і Мінцифри дали протокольне доручення протягом 10 днів підготувати проект постанови з переліком сфер, на які можна буде витратити гроші.
Відповідно, такий список має з’явитися вже до кінця місяця.

За словами заступника міністра економіки Тараса Качки, попередньо перелік сфер, на які діти віком від 14 до 17 років зможуть витратити “ковідну тисячу”, буде виглядати наступним чином:
послуги у сфері освіти (курси, гуртки і так далі);
харчування в закладах освіти;
проживання в студентських гуртожитках;
додаткові предмети на ЗНО;
книги та періодичні видання;
товари спортивного призначення;
шкільне приладдя та канцелярські вироби.

Як отримати “ковідну тисячу” на дитину?
Офіційної інформації з цього приводу ще не було. Але можна припустити, що для цього можуть задіяти додаток “Дія”, оскільки до напрацювання рішення залучили Міністерство цифрової трансформації. А враховуючи, що ID-паспорт українці отримують з 14 років, то у них є можливість скористатися послугами через додаток.

Відзначимо, зараз отримати тисячу за вакцинацію можуть українці старше 18 років, які зробили два щеплення від коронавірусу. Витратити гроші можна на квитки в кіно і театр, покупки в книжкових магазинах, абонементи в спортзал, а також квитки на залізничні та авіарейси.
Найближчим часом для українців від 60 років з’явиться можливість купити ліки за “ковідну тисячу”.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар