Home Події

На Тернопільщині розпочався набір на посади поліцейського офіцера громади

ya_tutПроєкт «Поліцейський офіцер громади» активно впроваджується на території області. Його ініціатива передбачає новий формат взаємодії поліції та населення на засадах партнерства в кожній територіальній громаді. 24 січня стартував черговий набір на 27 посад поліцейських офіцерів громад.

В нашій області вже працює один поліцейський офіцер громади у селі Трибухівці Чортківського району. До участі в проєкті долучитися ще 24 територіальні громади Тернопільщини, які активно допомагають у його реалізації та готові до співпраці з поліцією.

Відтак, місцеві жителі отримають правову допомогу та підтримку у будь-яких питаннях, а поліцейські зможуть ефективно та якісно виконувати покладені на них обов’язки.

Участь у конкурсі можуть взяти працівники поліції з належним рівнем фізичної підготовки, досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та водійським посвідченням.

Анкету можна заповнити на сайті Нацполіції за посиланням https://otg-officer.police.gov.ua, обравши громаду, в котрій бажаєте працювати. Набір триватиме до 24 лютого.

Переможці конкурсу пройдуть спеціальне навчання, опанують відповідні знання, які необхідні під час служби.

Інформацію про інші основні вимоги та про етапи конкурсу можна отримати на сайті Нацполіції.

Співробітники управління превентивної діяльності Головного управління поліції заохочують працівників структурних підрозділів взяти участь у відборі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар