Home Події

Від сьогодні у Тернополі діють нові карантинні обмеження

karantin-ternopil-01-04-2020Таке рішення було прийнято 24 січня під час засідання міського штабу для боротьби з коронавірусом.

Отже, заборонено роботу закладів громадського харчування після 22-ї та до 7-ї години. Виключення – здійснення адресної доставки та замовлень їжі з собою; заборонено роботу дитячих ігрових кімнат; заборонено масові зібрання, дискотеки, святкові події; дозволено роботу кінотеатрів за присутності 50% глядачів; дозволено працювати закладам громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення, крім товарів першої необхідності, які обслуговують населення, за умови, що 100% вакцинований персонал. Заповненість приміщень не повинна перевищувати 50% загальної кількості місць.

Поліцейські спільно з працівниками Держпроспоживслужби та муніципальної інспекції, в межах повноважень забезпечуватимуть посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, з 24 січня Тернопільщина перебуває у «помаранчевій» зоні. Зважаючи на складну епідситуацію, в області у посиленому режимі працюють 43 рейдові групи, які перевіряють ковід-сертифікати та дотримання карантинних вимог.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар