На території Тернопільської громади правоохоронні органи посилено контролюють дотримання карантинних вимог

perevirka-na-predmet-dotrimannya-karantinnih-obmegen-29-30-sichnya-2022-roku-2Через ускладнення ситуації із захворюваністю на COVID-19 на території Тернопільської громади запроваджено додаткові карантинні обмеження та посилено роботу правоохоронних органів з метою контролю за їх дотримання.

Так, 29-30 січня працівниками управління муніципальної інспекції та інспекторами Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області проведено спільні рейди на предмет дотримання протиепідемічних заходів у закладах ресторанного бізнесу, нічних клубах і торговельно-розважальних центрах, що функціонують у Тернополі.

Загалом під час рейдів правоохоронцями обстежено близько 50 об’єктів.

За результатами перевірки, два заклади громадського харчування, один розважальний заклад та два нічних клуби працювали після 22:00 год., що є порушенням запроваджених на території Тернопільської громади карантинних норм. На суб’єктів господарювання будуть оформлені адміністративні протоколи, після чого вони розглядатимуться в судовому порядку.

Під час відпрацювання у ТРЦ та закладах громадського харчування, рейдовими групами перевірено також близько 280 осіб на наявність сертифікатів про вакцинацію та складено 31 адміністративний протокол за ст. 44-3 ч.2 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). За вказані порушення законодавством передбачено накладення штрафних санкцій у сумі від 170 грн. до 255 грн.

Через зростання кількості хворих на COVID-19, правоохоронці й надалі будуть проводити перевірки щодо роботи суб’єктів господарювання на предмет дотримання протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, з 26 січня на території Тернопільської громади розпочали діяти додаткові карантинні обмеження, відповідно до яких заборонено роботу закладів громадського харчування після 22:00 год. та до 07:00 год., крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Також, згідно зі встановленими нормами, весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів, повинен бути 100% вакцинований, а заповненість приміщень – не перевищувати 50% від загальної кількості.

З усіма протиепідемічними заходами, які вступили в дію на території Тернопільської громади з 26 січня, можна ознайомитися за посиланням https://ternopilcity.gov.ua/news/57018.html.

Наполегливо просимо жителів громади дотримуватися встановлених карантинних обмежень, носити маски, використовувати антисептики, уникати масових скупчень людей і різноманітних святкувань.

Вам також може сподобатися