У 2019-2021 роках 20 студентів працевлаштувалися у комунальних підприємствах Тернопільської міської ради

programa-munitsipalne-zamovlennya-ternopil-2021Під час засідання чергової дванадцятої сесії Тернопільської міської ради депутати заслухали звіт про виконання «Програми підготовки спеціалістів для комунальних підприємств, установ, організацій та виконавчих органів міської ради з числа студентів закладів вищої освіти та їх подальше працевлаштування на 2019-2021 роки».

Як повідомила начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк, метою програми було задоволення потреби комунальних підприємств, установ, організацій міської ради у спеціалістах, фахівцях та нових робітничих кадрах.

«Постійний моніторинг потреб комунальних закладів та підприємств у спеціалістах проводили управління економіки, промисловості та праці спільно з управлінням освіти і науки. Інформація про потребу у кадрах завжди висвітлювалася на сайті Тернопільської міської ради, – зазначила Ольга Похиляк. – Щорічно проводився конкурс по відбору кандидатів на підготовку спеціалістів для комунальних підприємств, установ, організацій та виконавчих органів міської ради з числа студентів закладів вищої освіти»

За інформацією, поданою у звіті, впродовж 2019-2022 відібрано 20 кандидатів, з якими було укладено договори. Відповідно до договорів, після завершення вищого навчального закладу, учасники повинні відпрацювати не менше трьох років у комунальних закладах або виконавчих органах ради. Мета програми досягнута – усі випускники працевлаштовані.

Вам також може сподобатися