Команда Тернопільської міської ради – срібний призер чемпіонату Тернопільської області серед ветеранів з міні-футболу у віковій категорії 40+

3830 січня та 6 лютого 2022 року у Тернополі проходив чемпіонат області серед ветеранів з міні-футболу у віковій категорії 40+.

Участь у турнірі взяли 11 місцевих команд. Право поборотись за нагороди у фінальній частині змагань здобули 6 команд: «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+» (Тернопіль), Тернопільська міська рада, ФК «Гаї Шевченківські», «Ветеран» (Теребовля), «Ветеран» (В. Березовиця), «Ветеран» (Підволочиськ).

На груповій стадії наша команда здолала представників з Підволочиська (4:3) та Теребовлі (1:0).

У півфінальному поєдинку Тернопільська міська рада перемогла команду «Гаї Шевченківські» з рахунком 3:2.

У фіналі змагань зійшлися команди «Тернопільська міська рада» та «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+». Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2. Тож переможця довелось визначати у серії післяматчевих пенальті.

За результатом поєдинку перемогу у турнірі здобула команда «Агрон-Агропродсервіс-Ветеран 40+», Тернопільська міська рада посіла почесне друге місце.