На дорогах Тернополя тривають роботи з ліквідації глибоких вибоїн

51Взимку через несприятливі погодні умови, високу вологість повітря та різкі коливання температурних показників дорожнє покриття часто зазнає деформації, що призводять до тріщин та вибоїн, які загрожують його знищенню.

З метою підтримки транспортно-експлуатаційних якостей доріг та забезпечення безпечного проїзду транспорту на вулицях Тернополя працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр» проводять ліквідацію аварійних ділянок та глибоких вибоїн.

Як зазначає начальник відділу технагляду Олег Вітик, на найближчий тиждень у місті розроблено план щодо ліквідації аварійності на магістральних дорогах і транспортних розв’язках у місті.

«Працівники відділу технагляду спільно з підрядниками щодня спостерігають за ситуацією на дорогах і визначають найбільш проблемні ділянки та глибокі вибоїни, які необхідно усунути насамперед. Першочергово приділяється увага найбільш аварійним ділянкам на магістральних дорогах міста, якими курсує громадський транспорт, – пояснює Олег Вітик. – Так, цими днями роботи з ліквідації аварійної ямковості у Тернополі проводитимуться за адресами: просп. С. Бандери – вул. Р. Шухевича, вул. Збаразька – вул. Бродівська. Заплановані роботи також на вулицях: Мазепи, Львівській, Микулинецькій».

Звертаємося до водіїв з проханням бути уважними в місцях проведення робіт та дотримуватися Правил дорожнього руху.

Вам також може сподобатися