Home Самоврядування Медицина

На лікування Артемка Гудими з Тернопільщини вже зібрали всю потрібну суму

09Щоб врятувати життя хлопчика, потрібно було зібрати 300 тисяч доларів.

У хлопчика діагностували рідкісний і агресивний вид раку мозку. Всю суму на його лікування вже зібрали, про це повідомила у Facebook мама Артема Марія Гудима.

— Збір закрито. Ви робили все можливе і не можливе для того, щоб ми могли спокійно спати. Ви стояли на холоді цілими днями на благодійних ярмарках, тільки б зібрати гроші на його порятунок. Ви просили за нашого хлопчика. Ви молили людей не проходити повз нашого Артемчика. Ви вдень і вночі проводили лотереї — безперервно. Ви безперервно проводили благодійні майстер-класи, лиш би він жив. Ви віддавали останні свої гроші — тільки б він вижив. Ви — наша сім’я, — написала слова вдячності волонтерам та усім небайдужим людям Марія Гудима.

Нагадаємо 158 тисяч гривень для хворого Артемчика зібрали на благодійному ярмарку у Настасові, пише Терен.

— Після трансплантації кісткового мозку, коли Артемчик відновить свої сили, нам проведуть повторне МРТ головного та спинного мозку, від якого буде залежати наступне наше лікування — підтримуюча хіміотерапія чи щось інше.. .І рахунки будуть нові, — пише Марія Гудима. — Та я впевнена, попереду в Артемчика важкий та довгий шлях до одужання.

Мати переконана, що би не чекало в майбутньому, вони зможуть все здолати, адже за життя Артемчика бореться весь світ.

Завдяки зібраним коштам, батьки Артемчика оплатили три трансплантації мозку та виплатили всі борги перед клінікою.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар