14 000 гривень переказала краянка шахрайці за не притягнення доньки до кримінальної відповідальності

sdat-telefon-v-lombardДовірливість жительки Збаразького району обійшлася їй в 14 000 гривень, які вона переказала шахрайці за спасіння своєї доньки від кримінальної відповідальності.

Це один з найпопулярніших видів злочинів, пов’язаних з привласненням коштів шляхом обману. Люди віддають всі грошові кошти та цінності, аби їх рідні «уникнули» криміналу.

Від такого роду афери потерпіла й жителька одного із місцевих сіл 1956 року народження. До жінки зателефонувала невідома, яка представилася адвокатом її доньки. Шахрайка повідомила, що родичка стала винуватцем бійки за що їй загрожує кримінал. Краянка повірила, відправилася в обласний центр й за допомогою терміналу переказала кошти. Вже згодом жінка зрозуміла, що її ошукали, адже зв’язала з донькою, яка спростувала інформацію

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Запам’ятайте, якщо від вас вимагають гроші – це шахрай!

У разі якщо телефонує невідомий та просить грошей запитайте як його звати і в якому відділі поліції він працює, перепитайте прізвище та ім’я родича. Після цього шахраї зазвичай кидають слухавку.

Обов’язково зателефонуйте родичу. Якщо його телефон не відповідає чи відключений – не панікуйте! Зателефонуйте до відділу поліції й дізнайтеся, чи знаходиться там ваш родич.

Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців. Не поспішайте виконувати їх умови! Пам’ятайте працівники поліції, й адвокати не вимагають коштів від громадян.

Вам також може сподобатися