У Тернополі через застосунок «Дія» надійшло уже більше ста заявок на декларування місця проживання онлайн

630-360-1620303383-633З 8 лютого для жителів Тернопільської міської територіальної громади стала доступною нова послуга — декларування місця проживання онлайн (раніше прописка).

У Тернополі впродовж тижня на електронну зміну місця реєстрації уже подано більше ста заявок через застосунок «Дія». Усі вони розглянуті та опрацьовані відділом реєстрації проживання особи управління державної реєстрації.

Нагадаємо, для того, щоб отримати послугу щодо зміни реєстрації місця проживання онлайн, необхідно на порталі «Дія» вибрати пункт «Реєстрація місця проживання» та заповнити заяву.

Після підтвердження запиту власником та надання ним дозволу зареєструватися в житлі, яке внесено до реєстру нерухомого майна, заява опрацьовується реєстратором, після чого дані про нове місце проживання автоматично з’являться в реєстрі Тернопільської міської територіальної громади. Зняття з попереднього місця також відбувається автоматично..

Проект реалізовується Програмою EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується Урядом Швейцарії, за співпраці Міністерства цифрової трансформації України з Міністерством внутрішніх справ України, Державною міграційною службою України, Міністерством оборони України та Міністерством юстиції України.

Вам також може сподобатися