Міський голова Сергій Надал привітав учасників Української академії лідерства з візитом у Тернопіль

ukrainska-akademiya-liderstva-u-ternopoli-2022-915 лютого у Західноукраїнському національному університеті відбулося урочисте привітання студентів Київського і Маріупольського осередків Української академії лідерства у Тернополі «Творимо себе – творимо Україну!», які завітали у Тернопіль з метою дослідження нашого краю, обміну досвідом, створення соціальних проєктів, читання лекцій для громадськості і мотивування молоді розвивати лідерські уміння.

Участь у заході взяли міський голова Сергій Надал, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко, ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий, керівник регіонального розвитку Української академії лідерства Любомир Шимків, випускники-ментори Академії та студенти ЗУНУ.

«Вітаю у Тернополі представників однієї з найкращих освітніх платформ України – Української академії лідерства. У стінах Західноукраїнського національного університету ви пройдете формаційний вишкіл, будете навчатися та відпочивати. І не менш важливо – ви побачите всю красу нашого краю, – звернувся до присутніх Сергій Надал. – Дивлячись на вас, я щиро радію, що у нас є така молодь, яка щиро вболіває за свою країну, за свій народ, яка готова захищати Україну на всіх «фронтах» – військовому, політичному, інформаційному, культурному. Тому вам зараз дуже важливо вчитися, ставати міцнішими тілесно та духовно. Провідниця ОУН, поетеса Олена Теліга писала, що перед нашою молоддю стоїть блискуче завдання – стати батьками майбутнього своєї нації. Тож з честю виконуйте своє блискуче завдання, адже саме Ви є тим рушієм змін, який створить нову українську єдину, вільну та європейську Україну».

Під час зустрічі відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Тернопільською міською радою, Західноукраїнським національними університетом та Українською академією лідерства.

Сторони, зокрема, домовилися про проведення у Тернополі спільних національних і міжнародних заходів, реалізацію тематичних вишколів, дослідницьких експедицій, стажувань, інформаційних кампаній серед школярів, розробку та впровадження програм соціально-економічного розвитку, освітніх та культурних проєктів.

Довідка. Українська академія лідерства – це формаційна платформа особистісного та суспільного розвитку для молоді на основі цінностей, яка поєднує річну програму між школою та університетом для вмотивованих підлітків 16-20 років та масштабні соціальні проєкти для суспільства.

Українська академія лідерства налічує 1048 випускників, які навчаються у найкращих університетах України та світу, працюють у провідних компаніях, створюють стартапи, відкривають молодіжні освітні центри та отримують престижні нагороди.

На сьогодні 174 студентів є членами УАЛ та понад 200 тис. молодих людей долучились до проєктів академії.

Перебування студентів Академії у Тернополі – це продовження вишколу-мандрівки Україною, який розпочався у Києві. У нашому місті молодь вивчатиме тернопільський край, познайомиться з відомими підприємцями із різних галузей економіки, започаткує співпрацю з місцевими громадами, а також разом зі студентами ЗУНУ спілкуватиметься з національними лекторами Української академії лідерства.

Вам також може сподобатися