Рейдові групи продовжують перевіряти дотримання карантинних обмежень на території Тернопільщини. За минулий тиждень складено 78 адмінпротоколів

1608016204_woman-wearing-medical-face-mask-against-the-corona-4etzx4s-minЗ понеділка, 14 лютого, весь особовий склад поліції області переведений на посилений режим несення служби. Вжиття додаткових заходів, спрямоване на посилення публічної безпеки і порядку на вулицях, розгортання додаткових ситуаційних центрів для цілодобового моніторингу оперативної обстановки в країні, а також контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що задля контролю за карантинними обмеженнями на території області щодня заступають майже 50 рейдових груп. Їхні завдання незмінні – це, насамперед, превентивно-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, перевізниками та громадянами щодо вважливості виконання встановлених обмежень. Вони також перевіряють наявність у працівників та відвідувачів даних закладів сертифікатів про вакцинацію.

Упродовж минулого тижня, 7 по 14 лютого, представники мобільних груп склали 78 адмінпротоколів на уповноважених осіб закладів громадського харчування, магазинів та перевізників, які порушили чинне законодавство.

Також слід пам’ятати, що користування підробленими COVID-сертифікатами тягне за собою кримінальну відповідальність, яка передбачає сплату чималого штрафу або обмеження волі на строк до 2-х років.

 

Вам також може сподобатися