Кліп тернопільського режисера за тиждень набрав понад 200 тисяч переглядів (ФОТО, ВІДЕО)

00-16-758x505Україно-іспанський трек Una noche квартету «Акорд» авторства та режисури молодого тернопільського режисера Юрія Вітяка, став дуже популярним. Адже всього за тиждень його подивилися майже 228 тисяч разів!

Офіційна прем’єра кліпу відбулася 13 лютого. Він уже ротується на радіо та телебаченні, зокрема на “М2”, незабаром буде на OTV. Також ролик транслюють деякі регіональні телеканали, пише “Терміново”.

Ми поспілкувалися з режисером кліпу та автором слів Юрієм Вітяком і з’ясували деякі післяпрем’єрні подробиці.

– Чи очікувала команда на такий хороший результат?

“Складно відповісти. Зрозуміло, що прагнули, аби наші зусилля не зійшли нанівець. Як і для більшості творчих людей, якщо не для кожного митця, для нас украй важливо бути побаченим, почутим і підтриманим.

Працюючи декілька місяців над відео, ми вже багато себе віддали цьому ролику, а тому тепер вболівання вдячних глядачів — це найкраща нагорода, яку можна уявити. Теплі відгуки наповнюють нас і слугують рушійною силою, яка дозволяє приглядатися до нових горизонтів. Зазіхати на більше. Хочу подякувати всім, хто дивиться наш кліп на пісню Una noche та ділиться посиланням на ролик із близькими людьми. Це дуже цінно”, – розповів Юрій.

– Які у тебе плани на майбутнє? Чи є вже нові ідеї, можливо, новий проєкт? “

Гадаю, що на цьому моя співпраця із квартетом “АКОРД” не припиниться. Хай там як, але плани певні вже є”.

Вам також може сподобатися