У Тернополі оштрафували чоловіка, який продавав підсніжники

pidsnignukПрацівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області перевіряли вулиці Тернополя. На одній з них оштрафували чоловіка, який продавав підсніжники.

Чоловік торгував на території центрального ринку по вул .Живова, 9. На нього склали протокол за порушення порядку придбання та збуту об’єктів рослинного світу, а саме рослин занесених до Червоної книги України (підсніжник звичайний) за ч. 2 статті 88-1 КУпАП, який направили на розгляд суду.

– Наголошуємо, що санкція ч.2 ст.88-1 КУпАП передбачає адмінстягнення у вигляді штрафу розміром від 1700 до 3655 грн., а також компенсаційні нарахування заподіяної шкоди у розмірі 62 грн/шт. за незаконне знищення червонокнижних рослин, – нагадує Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.

У повідомленні йдеться, що інспектори перевірили вулиці: Руська (територія біля церкви), Шептицького (квітковий ринок), Б.Хмельницького (територія залізничного вокзалу), Живова (територія ТРЦ «Орнава» та центральний ринок) міста Тернополя.

Вам також може сподобатися