1 березня на території Тернопільської громади розпочинається двомісячник благоустрою

izobragenie-viber-2021-04-22-11-26-29-scaledЗ 1 березня та до 30 квітня на території Тернопільської міської територіальної громади проходитиме двомісячник благоустрою. Відповідне рішення прийняли 23 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету.

З метою наведення належного санітарного стану на території громади під час двомісячника благоустрою буде проведено ряд заходів з впорядкування прибудинкових територій, прилеглих та закріплених територій, придорожніх зелених смуг та паркових зон, прибирання підвалів, горищ у багатоквартирних будинках, ремонт і фарбування лавок та урн для сміття, ремонт спортивних та дитячих майданчиків, висадження нових зелених насаджень, впорядкування пам’ятників, скверів, кладовищ, тощо.

Заплановано провести також ремонти водостічних систем, сходових маршів до під’їздів, а також ліквідацію «графіті» на фасадах житлових будинків та огорожах.

Окрім того, відповідно до рішення, під час двомісячника благоустрою управителям будинків та головам ОСББ необхідно буде провести збори для прийняття рішення щодо встановлення загальнобудинкових приладів обліку тепла.

ЖЕКи та управителі багатоквартирних будинків повинні також провести звіт перед мешканцями будинків про отримані та використані кошти за 2021 рік та надати пропозиції з їх використання на 2022 рік.

Загалом, до виконання робіт із санітарного очищення та озеленення території Тернополя та населених пунктів, які входять до складу громади, будуть залучені підприємства, які обслуговують житловий фонд міста, комунальні підприємства, ОСББ, ЖЕКи, суб’єкти господарювання, громадські організації, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я та небайдужі жителі громади.

Вам також може сподобатися