На дорогах Тернополя тривають роботи з ліквідації глибоких вибоїн

likvidatsiya-viboin-u-ternopoli-2022-3Зважаючи на сприятливі погодні умови (відсутність опадів) у Тернополі працівники підрядної організації ТзОВ «Техно-Буд-Центр» продовжують виконувати дорожні роботи з ліквідації аварійної ямковості на проїжджих частинах вулиць.

Проводяться такі роботи з метою запобігання знищенню дорожнього полотна, що зазнало деформації через несприятливі погодні умови, різкі коливання температурних показників та високу вологість повітря у зимовий період.

Так, 21-22 лютого ліквідація глибоких вибоїн у місті проводилась за адресами: вул. А. Живова; вул. Микулинецька; вул. Б. Хмельницького; вул. С. Крушельницької; вул. Г. Мазепи; вул. Р. Купчинського; вул. Митрополита Шептицького; вул. Винниченка; вул. Замкова; вул. Й. Сліпого; вул. Брюкнера.

Виконуються роботи з використанням холодного асфальтобетону та холодної бітумної органо-мінеральної суміші.

Наголошуємо, що це не є поточним чи капітальним ремонтом дорожнього покриття, а лише попереджувальними заходами для зниження аварійної ситуації на тих ділянках доріг, де утворились глибокі вибоїни взимку.

Також звертаємось до водіїв з проханням бути уважними під час руху на проїжджих частинах, де ведуться ремонтні роботи, та дотримуватись Правил дорожнього руху.

Вам також може сподобатися