Home Події

У Тернополі дозволили приватизувати гуртожиток

2На черговому засіданні сесії міської ради прийнято рішення «Про надання дозволу на приватизацію жилих приміщень у гуртожитку комунальної власності» на вул. Лозовецькій, 34.

Відповідне рішення прийнято реагуючи на звернення мешканців гуртожитку за адресою вул. Лозовецька, 34, з метою реалізації громадянами права на приватизацію житла у гуртожитку комунальної власності та враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.

«Понад 10 років мешканці займаються питанням приватизації житла у гуртожитку на вул. Лозовецькій. До цього це був відомчий гуртожиток, який належав до одного з державних підприємств. Довгий час тривала процедура передачі з державної власності в комунальну, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Тож депутати прийняли рішення і, сподіваємось, уже найближчим часом мешканці зможуть приватизувати це житло».

Виконавчий комітет міської ради у встановленому законодавством порядку вирішуватиме питання про передачу у власність громадян жилих приміщень у гуртожитку по вул. Лозовецька, 34.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар