Home Самоврядування Освіта

На Тернопільщині в 33 освітніх закладах реалізують програму шкільного харчування Всесвітньої продовольчої програми ООН

650840578de5b601672436Навчальні заклади обирались за анкетуванням від ООН. За результатами конкурсу для участі у Програмі було відібрано 33 школи області – як малі, так і великі. Детальніше про це розповіла Ольга Хома – директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА.
За її словами, програма буде відшкодовувати 30% від вартості харчування учнів 1-4 класів. Це відбуватиметься наступним чином: кожен навчальний заклад зобов’язаний звітувати щодня за кількістю порцій, які були приготовлені. У програмі беруть участь навчальні заклади, у яких є як одноразове, так і дворазове харчування. Відповідно до цього кількість учні подаватиметься менша, а кількість порцій – більша.

Головна мета програми полягає у підтримці навчальних закладів щодо реалізації завдань реформи шкільного харчування шляхом підвищення якості їжі та допомоги батькам, які мають економічні труднощі, у частковому відшкодуванні плати за шкільне харчування.

Програма шкільного харчування має на меті не лише надати фінансову підтримку, але й сприяти підвищенню знань кухарів та персоналу.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар