Київстар одразу вдвічі підвищить деякі свої тарифи з 1 жовтня

1З 1 жовтня Київстар перегляне тарифи на послуги. Причому компанія не стала розмінюватися на дрібниці і підвищила вартість цих послуг відразу вдвічі. Таким чином, деякі з них підскочили у ціні з 400 до 800 гривень, а деякі й вище.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби самого оператора.

У Київстар зазначають, що змушені вдаватися до підвищення тарифів через інфляцію у країні.

“Протягом 12 місяців не змінювалася вартість деяких послуг, тоді як інфляція за минулий рік досягла 26,6%. Враховуючи економічні та ринкові умови, а також розширення можливостей сервісів, компанія переглянула вартість деяких тарифних пропозицій для бізнес-клієнтів”,– відзначили у Київстар.
Подорожчає підключення унікального номера на замовлення клієнта

Багато клієнтів хочуть мати індивідуальні номери, які містять певний набір цифр, або в яких зашифрована якась важлива дата їхнього життя. Придбати такий номер можна за гроші. Деякі послуги коштують невеликих грошей, а за деякі номери доведеться викласти кругленьку суму. Зате такий клієнт завжди зможе похизуватися своїм номером, аби підкреслити власний статус.

Абоненти можуть вибрати такі варіанти цієї послуги:

подібний номер (подібний до іншого);
улюблене число (комбінація з числом, що подобається замовнику);
добрий “хвіст” (чотири останні цифри вибирає клієнт);
особлива дата (номер містить цифри певної дати);
розташування всіх цифр на розсуд абонента.

При цьому з 1 жовтня зростуть ціни на Прості та Срібні номери. Нині їхня вартість дорівнює відповідно 300 та 600 грн, а через тиждень вона вже становитиме 400 та 800 грн. Золоті та Платинові номери, які зараз коштують 2000 та 3000 грн, стануть по 4000 та 6000. Крім того, ще є ексклюзивні комбінації цифр у номерах. Нині їхня вартість стартує з 15 000 грн. Страшно навіть подумати, скільки вони коштуватимуть із 1 жовтня.
Ще одна послуга, на яку зросте тариф – розсилка Viber-повідомлень

До цієї послуги найчастіше вдаються підприємці, які рекламують свій товар за допомогою розсилки SMS-повідомлень.

Тут не вказано, на скільки конкретно зростуть ціни, оскільки вони для Viber-розсилки вважаються індивідуальними та залежать від кількості надісланих повідомлень. Дізнатися нову ціну за таку послугу можна за номером 0800300000. Персональний менеджер проконсультує та розповість, за що і скільки доведеться платити.

Вам також може сподобатися