У Тернополіі водії ламають дорожній знак

0299055355На недавно відремонтованій вулиці Чарнецького в Тернополі водії не хочуть дотримуватись одностороннього руху. По рівненькій дорозі ганяють водії, а батьки переживають за дітей.
Про це розповіли міському голові Сергію Надалу під час прямого ефіру на Ух-радіо.
– Ми би хотіли подякувати за те, що на вулиці Чарнецького зроблена дуже хороша дорога. Одне є питання, коли робилась дорога, то в проект був внесений односторонній рух в кінці вулиці. Ніхто з людей, які їздять там машинами, не реагують на це і вони говорять, що ми самі собі понаставляли знаків і не дозволяють їздити. В нас дуже багато дітей на вулиці, є такі діти, що не можуть скоро ходити. Останнього разу був такий інцидент, їхало таксі, добре, що там була старша людина і зупинила, але клієнт дуже возмущався, казав, що понаставляли знаків самі, бо хочуть, щоби машини не їхздили, – каже тернополянка.
Жінка запропонувала меру поставити лежачого поліцейського, зазначала, що знак про односторонній рух неодноразо ламали самі водії.
– Це робота ДАІ, я до них звернусь, щоби проконтролювали. Чи вам щось дасть лежачий поліцейський? Сумніваюсь, якщо там є знак і на нього не зважають, то і лежачий поліцейський, не думаю, що щось дасть. Ми подивимось на той знак, чи його треба укріпити, буде відповідне звернення до державтоінспекції стосовно контролю за рухом транспорту і, чи дадуть вони згоду на те, щоби там облаштувати лежачого поліцейського, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися