В тернопільських лікарнях розмістили стенди з переліком платних послуг

IMG_0649На виконання доручення міського голови Тернополя Сергія Надала, в закладах охорони здоров’я розмістили спеціальні інформаційні стенди з переліком платних послуг, їх вартістю, а також номерами кабінетів, в яких їх надають.
Перевірив наявність інформаційних стендів, зокрема у Тернопільській міській комунальній лікарні №2, секретар міської ради Ігор Турський.
«В міську раду часто звертались мешканці зі скаргами на відсутність інформації про послуги, які надаються платно в лікарнях. Також невідомо було скільки вони вартують. Тому міський голова Сергій Надал підписав доручення згідно якого в кожному закладі охорони здоров’я міста на видному місці повинна бути інформація про платні послуги, вартість та кабінети, в яких вони надаються» – зазначив Ігор Володимирович.
З метою уникнення зловживань та проявів корупції, в закладах охорони здоров’я на інформаційних стендах є телефонні номери «гарячої лінії» МОЗ та «гарячої лінії» з питань запобігання та протидії корупції Тернопільської міської ради.

Вам також може сподобатися