Біженцям у Тернополі допомагає благодійний фонд «Вікно життя»

bigenciДо Тернополя прибувають біженці зі Сходу. Їм намагаються допомогти жителі обласного центру, пропонуючи власне житло.

Марина Федорченко приїхала з Донецька до Тернополя через свої проукраїнські погляди. Жінка забрала з окупованого проросійськими терористами міста трьох власних дітей, племінників і маму. Тернополяни вразили жінку доброзичливістю та бажанням допомогти. Проте Марина мріє, щоб війна закінчилася, каже, що скучає за рідним містом: «Я очень скучаю и хочу домой. Я понимаю, что там моя родина. И мне не хочеться ее оставить на долго».

Допомагає біженцям у Тернополі благодійний фонд «Вікно життя». «Люди, які приїжджають до нас з Криму, або інших окупованих територій, офіційно статусу біженців не мають. Тому отримати допомогу від держави їм складно. Варто лише розраховувати на допомогу небайдужих людей. Оскільки ми сподіваємося, що антитерористична операція завершиться успішно, і біженці повернуться до дому», – розповіла голова правління благодійного фонду «Вікно життя» Ірина Жигунова.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися