Бродячих собак у Тернополі тимчасово не стерилізують

sobakiЧерез те, що немає кому. Проте владнати проблему сподіваються вже незабаром.

Бездомні собакиПопередньої організації, яка стерилізувала бродячих собак у Тернополі, вже немає. Відповідно, займатися тваринами сьогодні нікому. Проте міська влада знайшла підприємству заміну.

«Виконавчий комітет прийняв рішення передати ці повноваження іншому комунальному підприємству «Тернопільміськшляхрембуд». На даний час укладено з ними угоди на виконання робіт з врегулювання чисельності бродячих тварин та утримання Центру стерилізації, який є в нас в Дичкові», – повідомила заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ міста Оксана Лобурак.

Центр стерилізації в Дичкові, розповідає Оксана Лобурак, готовий до роботи. Залишилося тільки визначити, яке підприємство за нього відповідатиме.

«Він зданий в експлуатацію, Центр стерилізації тобто, відбулися всі роботи, які там необхідні були. На даний час також проходить процедура передачі його на баланс. Ми вже чекаємо, коли відбудеться тендер, буде переможець і тоді вже визначиться питання, кому його передавати на баланс, щоб уже повноправно здійснювалися роботи відповідні», – зазначила Оксана Лобурак.

Попри те, що бродячих собак наразі не виловлюють, дані про місця їх скупчення комунальники збирають. Приймають всі дзвінки та звернення тернополян, які повідомляють, де є вуличні тварини.

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися