“Любов до кулінарії” привела у відділок міліції

84545Вчора в одному із гіпермаркетів міста Тернополя працівники Управління Державної служби охорони затримали 43-річну любительку дармових кухонних приборів.
Увагу працівників служби безпеки гіпермаркету привернула жінка, яка доволі тривалий час ходила навкруги полиць із кухонною продукцією, час від часу зупиняючись і розглядаючи товар, та при цьому намагалася уникати камер відеоспостереження.
Про підозрілу панянку негайно було повідомлено працівника УДСО, який ніс службу з охорони даного об’єкта. І уже через лічені хвилини жінку було зупинено та, незважаючи на її імітований подив, повідомлено, що вона підозрюється у скоєнні крадіжки. В присутності запрошених представників даного торгівельного закладу правоохоронець попросив незнайомку показати, що вона кілька хвилин тому заховала собі в сумочку, детально описавши їй всі подробиці, побаченого на моніторі.
Сумка жінка виявилась доволі місткою, адже у ній було знайдено підставки під стакани, ложки для морозива, папір для випікання, килимки під тарілки, поверхні для розкатки тіста та 2 ліхтарики. І все це на суму 504 грн. Пред’явити фіскальний касовий чек на придбання цих товарів вона, звісно, не змогла.
На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Тернопільського міського відділу УМВСУ в Тернопільській області для оформлення відповідних документів, надання правової оцінки та прийняття передбаченого Законом процесуального рішення.

Вам також може сподобатися