За прибирання Тернополя «змагаються» три фірми. Хто вийде переможцем?

uborkaУ Тернополі відбулося засідання тендерної комісії щодо прибирання вулично-дорожньої мережі міста Тернополя. Учасниками тендеру виступили три фірми, серед яких ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс», ТОВ «Техно-буд-центр» та ТОВ «Авакс Проф».

Кожне підприємство назвало власну суму за виконання робіт по прибиранню Тернополя. Так, представник «Тернопіль Комунал Сервісу» Микола Корчук назва ціну у 8 млн. 466 тис. 178 грн, 42 коп. На мільйон гривень більшу суму вказав за аналогічні роботи Чернецький Олег з ТОВ «Технобуд-центр» – 9 млн. 628 тис. 226 грн. Космічну, у порівнянні з іншими учасниками тендеру вартість робіт назвав Тарас Свірський – представник ТОВ «Авакс Проф», який оголосив про суму у 24 млн. 697 тис. 147 грн, 17 коп.

Зважаючи на величезну різницю в ціні, громадська організація «Наш рідний Тернопіль» звернулася до представників фірм ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс» і ТОВ «Авакс Проф», що брали участь у тендері, представити на розгляд громадськості прейскурант з детальним описом робіт та їх поточною вартістю. За словами активістів, потрібно це для того, аби співставити та порівняти розрахунки, аби пізніше не з’явилося «підводних каменів», що стосуються діяльності Тернопільської міськради. На думку членів громадської організації, суми названі вищезгаданими підприємствами або нереально занижені, або нереально завищені, адже не може бути, аби одні і ті ж роботи оцінювалися з різницею у більш, ніж 16 мільйонів гривень.

В свою чергу, представники обох фірм, що беруть участь у тендері, пообіцяли представити громаді роздруківки з деталізацією витрат на прибирання вулично-дорожньої мережі міста та розмістити їх на офіційних сайтах. Нагадаємо, що переможця тендеру буде обрано в місячний термін.

ГО «Наш рідний Тернопіль»

Джерело: Like

Вам також може сподобатися