Ревізію старих будинків почали у Тернополі

thumb_10880_news_mУ Тернополі почали перевіряти, де в місті є ветхі будинки. Для цього створили спеціальну комісію, в яку входять архітектори, інженери, балансоутримувачі, повідомив начальник управління житлово-комунального господарства міськради Микола Лесів.

– Є розпорядження міського голови і комісія починає працювати, – каже він.

До слова, до ветхих відносять старі будинки, що руйнуються від часу та тривалого використання.

Нагадаємо, Сергій Надал дав вказівку комунальникам обстежити старі будинки у Тернополі після того, як 27 травня під час грози обвалився аварійний будинок на вул. Крушельницької, 53. Завершити роботу, за словами мера, повинні були до 10 червня. Проте наразі все лише починають робити. За результатами цієї перевірки, як запевняв пан Надал, скличуть комісію, на якій вирішать, які з тих будинків придатні для проживання, а які – ні.

– Такі роботи проведуть для того, щоб уникнути в майбутньому ситуацій, подібних до того, що виникла на вул. С.Крушельницької, – говорив Сергій Надал. – Комісія визначить придатність, чи непридатність таких будинків до проживання. Якщо будуть встановлені такі, які є непридатними для проживання, будемо вирішувати питання про відселення мешканців.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися