35 тернопільських родин отримали житло за підтримки держави

couple in  front of one-family house in modern residential area У Тернополі по вул. О.Довженка збудовано та введено в експлуатацію 189-квартирний житловий будинок, в якому 35 родин отримали власні оселі за сприяння державних житлових програм. З них 2 сім’ї придбали квартири за програмою надання Пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, а 33 сім’ї скористались програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів.

В області продовжується обслуговування в повному обсязі державних житлових програм, у тому числі раніш укладених договорів за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Загалом за період дії програми укладено 86 договорів відшкодування частини процентів за кредитами на придбання житла під 3 % річних.

На компенсацію відсотків за кредитами, які були оформлені в комерційних банках, у 2014 році використано понад 1,2 мільйона гривень коштів державного бюджету, що ще раз підтверджує виконання державою своїх фінансових зобов’язань за попередньо укладеними договорами.

Вам також може сподобатися