Стало відома особа, яка очолює обласну організацію майбутньої партії Петра Порошенка

96f5bc60ae4797d4bigЗа даними “Української правди”, юридичною основою для партії “Всеукраїнське об’єднання “Солідарність” стала досі маловідома партія “Наступ” – Національний альянс свободи та українського патріотизму.

Білий Сергій, НаступВ 2014 році Наступ перейменований в “Солідарність”, а в керівні органи увійшли близькі до Порошенка особи – Юрій Стець, Сергій Березенко та Ірина Фриз.

Цікаво, що в березні 2014 року Тернопільське обласне управління юстиції зареєструвало обласну організацію партії “Наступ”. За даними органів юстиції, її очолює житель Тернополя Білий Сергій Степанович. За допомогою Google, нам вдалося дізнатися, що особа з таким самим прізвищем, вихідними даним та місцем реєстрації є головою Тернопільського міського осередку Українського реєстрового козацтва, очолює ряд маловідомих громадських організацій. Свого часу пан Білий очолював обласну організацію Козацької партії, а згодом балотувався до Тернопільської міської ради від маргінальної Всеукраїнської партії духовності і патріотизму. Посів одне з останніх місць по округу, на якому переміг “свободівський” політтехнолог Михайло Окаринський.

Наразі зрозуміло, що прізвище Білого “технічне”, і тільки но на місцевому рівні перейменується у “Солідарність” її очолить керівник виборчої кампанії Порошенка на Тернопільщині, депутат обласної ради Степан Барна.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися