Туристичний потенціал Тернопільщини презентували журналістам з різних куточків України

_MG_09073 липня у Тернополі відбулося офіційне відкриття всеукраїнського медіа-форуму «Тернопільщина туристична – очима журналістів». Участь у форумі беруть 49 представників засобів масової інформації з різних куточків України, зокрема, з Києва, Дніпропетровська, Донецька, Рівного, Кіровограда, Вінниці, Чернігова, Миколаєва, Одеси, Харкова та Хмельницького. З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Тернополю і Тернопільщині є чим пишатись. Історичні події та наша самобутня культура залишили чимало слідів, які є туристичною атракцією для людей з інших регіонів України, для туристів з інших країн. У нас чудова природа. Тут можуть знайти себе і мандрівники-екстремали, і паломники, і дослідники історії, – розповідає Сергій Надал. – Дуже важливим є те, як ми представимо собі і світові наші туристичні об’єкти, якими словами про них розповімо, які образи будемо тиражувати у фото і відео матеріалах. Це відповідальність усіх нас, а особливо – ЗМІ. Зичу всім крок за кроком доносити образ самобутнього, неповторного краю, який варто відвідати, в якому є що побачити, є можливості для розширення світогляду і для змістовного відпочинку».

Протягом трьох днів, 3-5 липня, журналісти ознайомляться з туристичним потенціалом нашої області та відвідають мальовничі місця. У програмі форуму передбачені оглядові екскурсії, тематичні секції, ознайомлення з замковим, сакральним, екологічним, фестивальним, екстремальним та гастрономічним туризмом, який поширений у Тернополі та області.

Вам також може сподобатися