Алжирського нелегала видворили з України

1189259Днями Україну примусово покинув 36-річний громадянин Алжирської Народної Демократичної  республіки. Позов Управління ДМС України в Тернопільській області про його видворення суд задовольнив у квітні. Останні кілька місяців, згідно рішення Феміди, порушник перебував у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Як повідомляли в міграційній службі раніше, в Україні алжирець незаконно проживав з 2013 р., а приїхав сюди кількома роками раніше за запрошенням місцевого вишу. Невдовзі іноземець одружився з тернополянкою, відтак у 2010 р. йому був наданий дозвіл на імміграцію і видана посвідка на постійне проживання в Україні. Але після розірвання шлюбу, у чоловіка зникли законні підстави для постійного перебування в Україні. Він мав самостійно покинути територію нашої країни, однак не зробив цього.
З пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства до столичного аеропорту порушника супроводжували працівники міграційної служби Тернопільщини, – розповіла т.в.о. начальника відділу у справах іноземців і біженців та протидії незаконній міграції Управління ДМС України в Тернопільській області Олена Легка. – Вони на службовому автомобілі доправили порушника з Волині до Києва.
У столиці консул Алжирської Народної Демократичної республіки документував іноземця паспортом його рідної країни, оскільки попередній документ чоловік втратив.
– Після того, як іноземець отримав паспорт, його повезли в аеропорт повідомила Олена Легка. – Там, згідно процедури, наші працівники дочекалися, коли літак порушника підніметься у небо.

Вам також може сподобатися