Чи знайдуть порозуміння податківці з тернопільськими таксистами?

9634Днями начальник Тернопільської об’єднаної ДПІ ГУ Міндоходів у Тернпільській області Петро Якимчук зустрівся з суб’єктами господарювання, які надають послуги з перевезення на таксі у місті.
З кожним днем транспортний бізнес стає все популярнішим. У минуле відходить той час, коли таксисти в пошуках клієнтів метушилися по місту з оранжевим маячком. На ринок перевезень вийшли суб’єкти господарювання, які зараз є незамінними для таксиста – ті, що надають диспетчерські та інформаційні послуги. Саме їхніми брендами користуються щодня тисячі тернополян, щоб викликати таксі. Така ситуація лише позитивно впливає на транспортну сферу Тернополя.

Та часто, прагнучи зробити свій бізнес сучасним та європейським, використовуючи новітні системи зв’язку, планшети, автомобілі VIP-класу, перевізники нехтують принципами щодо сплати платежів до бюджету.

«Мета нашої зустрічі – почути один одного. Ви захищаєте свій бізнес, ми ж покликані захищати бюджет та інтереси нашої держави», – звернувся до присутніх Петро Миколайович. Він зазначив, що податківці намагаються не турбувати малий бізнес своїми перевірками. Податковий кодекс дає широкі можливості для здійснення легального надання таких послуг та сплати належних сум податків. Варто лише його виконувати, а не шукати шляхів, завдяки яким можна уникнути узаконення діяльності. І тоді, розпізнавальні ліхтарики оранжевого кольору будуть радувати жителів нашого міста. А ще всі знатимуть – це наші платники податків.

На завершення зустрічі Петро Якимчук подякував усім, хто відгукнувся на запрошення, та висловив надію на подальшу тісну співпрацю.
Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися