На автодорозі Дроманове-Ковель-Чернівці-Тереблече відбувається повна заміна дорожнього покриття

DSCN4211На автодорозі державного значення М-19 Дроманове-Ковель-Чернівці-Тереблече проводяться роботи з поточного середнього ремонту. Відтак, відбувається повна заміна дорожнього покриття. Дорожні роботи в селі Мшанець Теребовлянського району виконує компанія «УкрЄвроБуд», яка входить у десятку кращих дорожньо-будівельних організацій України. Також на субпідряді працюють бригади ДП «Тернопільський облавтодор».
«На даній ділянці дороги плануємо відремонтувати кілометр дорожнього покриття. Роботи завершимо до кінця липня, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. – Також на дорозі М-19 заплановано провести ремонт ще на 4-х кілометрах».
Перший заступник начальника Володимир Хемій додав, що ремонтні роботи почали з фрезерування дорожнього покриття, тобто зняття верхнього шару. Уже зараз працює техніка по вкладанню нижнього шару асфальтобетону товщиною 7 сантиметрів.
«Рух автотранспорту на даній ділянці дороги ми не перекривали, встановлюємо відповідні знаки і ремонтуємо дорогу по смугах», – додав Володимир Хемій
Відфрезований верхній шар зношеного асфальтобетону використовується й надалі для ямкового ремонту доріг місцевого значення або для укріплення узбіч.
Начальник Служби автодоріг області Богдан Юлик закликав громадськість Тернопільщини контролювати перебіг ремонту автошляхів та повідомляти Службу про неякісне виконання поставлених завдань організаціями, що ремонтують дороги дороги,  на електронну адресу press.sadt@gmail.com або ж через форму зворотного зв’язку на сайті Служби.

Вам також може сподобатися