Тернопільські міліціонери не допустили потрапляння понад двадцяти тонн протермінованих консервів до споживачів (фото)

DSC_1473Більше сорока тисяч банок зіпсутої тушонки, які міліціонери вилучили наприкінці минулого року, передали кінологічному центру при УМВС України в Тернопільські області для згодовування службовим собакам.
Наприкінці 2013 року співробітники управління боротьби з організованою злочинністю області спільно з ветеринарною міліцією виявили факт зберігання на складі в Чортківському районі більше сорока тисяч банок протермінованої свинини. Термін реалізації м’ясних консервів закінчився ще у 2011 році.
Про, м’яко кажучи, сумнівну якість більше 20 тонн тушкованого м’яса свинини свідчить також той факт, що підприємство, на якому нібито виготовлено консерви, вже давно не працює. Не пролив світло на походження продукції й власник складу, на якому вона була виявлена. За словами чоловіка, консерви йому привіз знайомий. У нього начебто поламався транспорт, яким перевозив вантаж, тому товариш попросив на деякий час розмістити банки із свининою у чортківчанина на складі. В ході слідчих дій міліціонери так і не змогли встановити власника недоброякісної м’ясної продукції.
Даний факт слідчими Чортківського райвідділу міліції було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано статтею 227 ККУ (випуск або реалізація недоброякісної продукції).
Після проведення експертизи консервів, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Чортківській райдержадміністрації прийняла рішення передати їх кінологічному центру при УМВС України в Тернопільській області. Свининою годуватимуть службових собак.

DSC_1500

DSC_1444

DSC_1452

Вам також може сподобатися