У напрямках до Зарваниці посилено працюють дорожники

2494842619-20 липня 2014 року в Маріїнському духовному центрі в Зарваниці відбудеться щорічна Всеукраїнська проща. Паломники з усієї України, а багато хто і з-за кордону, приходять, приїжджають в мальовниче село Зарваниця, щоб помолитись та  духовно збагатитись.

Близько 200 кілометрів –  саме така протяжність автошляхів по Тернопільській області, які ведуть до Маріїнського духовного центру. Аби прочани могли комфортно добратись до місця паломництва, Служба автомобільних доріг області проводить активну  підготовку автошляхів.

«На сьогодні задіяні більшість філій Облавтодору саме на цих 200 кілометрах доріг, – зазначив начальник Служби автодоріг області Богдан Юлик.  – Зараз проводиться ямковий ремонт, вже доставлені сигнальні стовпчики, покошені бур’яни,  помальовані транспортні огородження».

З наступного тижня на маршрутах до Зарваниці дорожники намалюють розмітку,  встановлять близько 30 біотуалетів, а також додаткові вказівники напрямку руху прочан.

«Також ми організували наглядові бригади, які будуть стежити за порядком та чистотою на дорогах, якими рухатимуться паломники», –  додав Богдан Юлик.

Вам також може сподобатися